Fototapety to prosty, a jednocześnie niezwykle oryginalny sposób na odmianę każdej przestrzeni. Fototapeta doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych i tradycyjnych wnętrzach. 

FOTOTAPETY

Naszą specjalizacją jest zakładanie stron internetowych oraz wszystko co związane z ich utrzymaniem oraz aktualizacją. Oferujemy strony internetowe z indywidualnym projektem graficznym, dostosowane do branży oraz grupy docelowej. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Wykonane przez nas strony internetowe przykuwają uwagę potencjalnych klientów i pozostają na długo w ich pamięci.

STRONY WWW

Cięcie laserem, grawerowanie, frezowanie metali miękkich, a także cięcie styroduru, drewna, sklejki i płyty MDF, kształtowanie tworzyw sztucznych.

LASER

Chcesz przyciągnąć uwagę Klienta na siedzibę lub ofertę swojej firmy? Zamów odpowiedni kaseton reklamowy! To rewelacyjne, energooszczędne rozwiązania, przyciągające wzrok nie tylko w nocy, ale i w ciągu dnia. Wykonujemy kasetony podświetlane z wykorzystaniem modułowych LED-owych lub bez podświetlenia. Oba warianty jedno- lub dwustronne z możliwością zawieszenia na ścianie lub wersji stojącej. Dzięki staranności wykonania naszych produktów, cieszymy się dużym uznaniem wśród naszych Klientów.

KASETONY

Zapewniamy najwyższy poziom usług poligraficznych. Możemy zająć się przygotowaniem różnego rodzaju projektów druków np. ulotek i innych materiałów reklamowych. Zajmujemy się również nadrukami na gadżetach reklamowych.

POLIGRAFIA

Druk wielkoformatowy (nazywany też lateksowym drukiem cyfrowym) wykorzystywany jest do produkcji banerów reklamowych, plakatów, tablic i szyldów. Ta technologia zapewnia druk na materiale banerowym, folii i papierze. Poza wymienionymi wyżej produktami druku wielkoformatowego używa się przy wykonywaniu materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, roll-up'ów oraz tapet samoprzylepnych.

DRUK WIELKI FORMAT

Oferujemy usługę oklejania witryn sklepów, restauracji, lokali usługowych oraz innych miejsc, w których chcieliby Państwo umieścić swoją reklamę. Zapewniamy wysoki pozom estetyczny naszych rozwiązań. Mamy narzędzia pozwalające na komputerowe cięcie folii samoprzylepnych oraz wycinanie liter i grafik z różnego koloru folii.Na witrynie znaleźć się może np. logo firmy oraz jej nazwa. Do oklejania wykorzystujemy materiały, które są odporne na zmiany warunków atmosferycznych.

OZNAKOWANIE OBIEKTU

Przyciemnianie szyb samochodowych wykonujemy z najwyższą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Folia, którą oklejamy jest w jednym kawałku, a samo oklejanie odbywa się bez demontażu szyb. Na wykonaną usługę udzielamy 5 letniej gwarancji przy użyciu folii 3M BlackShase, jeśli używamy folii Llumar gwarancja jest dożywotnia. 

 

Poznaj pełną ofertę.

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Każdy pojazd może stać się jeżdżącą wizytówką firmy lub po prostu podkreślić indywidualny charakter jego właściciela. Oferujemy usługi oklejania samochodów za pomocą grafik usuwalnych bądź permamentnych, przeznaczonych do umieszczania na plandekach PCV oraz perforowanych typu one-way vision na szyby pojazdów. Oklejamy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe parki samochodowe, od aut osobowych po samochody ciężarowe.

REKLAMA NA POJAZDACH

BUDOWANIE WIZERUNKU

 

Budowanie nowoczesnego wizerunku Twojej firmy – otwartej na Klienta oraz jego oczekiwania to cel naszych działań. Reklama w internecie znacznie wpływa na powiększenie grona Klientów Twojej firmy. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego budowania wizerunku.

REKLAMA WIZUALNA

 

Druk wielkoformatowy to niezwykle skuteczna forma reklamy, która ma bardzo szerokie zastosowanie na wielu płaszczyznach reklamy wizualnej. Poszerzamy portfolio materiałów do zadruku, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Nasz bogaty park maszynowy i wieloletnie doświadczenie gwarantują najwyższą jakość, szybkość w działaniu oraz trwałość szerokiej gamy mediów.

POLIGRAFIA

 

Oferujemy kompleksową obsługę Klienta: proponujemy projekt graficzny, zapewniamy skład komputerowy i druk. Nasza oferta poligraficzna obejmuje różne typy druków i akcydensów.

OFERTA │nasze realizacje

pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

pracownia@pikselrypin.pl

+48 54 421 91 52

PIKSEL - pracownia reklamy │ 87-500 Rypin, ul. Piłsudskiego 71B │ NIP: 892-149-08-07 │ REGON: 525400701