TWÓJ ADRES E-MAIL:
MARKA / MODEL POJAZDU:
Wyślij zapytanie o wycenę
Wyślij zapytanie o wycenę
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skorzystaj z naszej oferty przyciemniania szyb. Zarezerwuj swój termin.

Chcesz przyciemnić szyby?

Przyciemnianie szyb samochodowych FAQ 

Najczęściej zadawane pytania

 

Ile kosztuje przyciemniane szyb w samochodzie?

Cennik i koszt przyciemniania szyb uzależniony jest od powierzchni szyb oraz stopnia przyciemniania. Często przyciemnianie przeprowadzamy wykonując również pozostałe usługi z naszej oferty takie m.in. oklejanie aut za pomocą folii ochronnej lub zmiana koloru.

 

Ile procent przyciemnienia, jak przepuszczalność światła jest odpowiednia?

Zgodnie z polskim prawem, na przednich szybach przepuszczalność po naklejeniu folii nie powinna spaść poniżej 70%. Na wszystkich tylnych szybach nie ma ograniczeń.

 

Co daje przyciemnienie szyb w aucie?

Oprócz efektu wizualnego, dzięki zastosowanym filtrom UV, wnętrze samochodu nie nagrzewa się tak intensywnie. W razie wypadku folia ogranicza też kruszenie się szyb, dzięki czemu istnieje mniejsze ryzyko ranienia pasażerów samochodu.

Najważniejsza z nich to realne, odczuwalne podczas każdej jazdy zwiększenie komfortu podróży. W samochodzie, w którym wykonane zostało przyciemnianie szyb, temperatura znacząco, odczuwalnie się obniża, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie zużycia klimatyzacji. Spada też ryzyko oślepienia kierowcy przez jaskrawe światło. Ilość promieniowania UV, które wpada do wnętrza kabiny, jest redukowana niemal do zera - co zapobiega oparzeniom słonecznym, które mogą się zdarzyć podczas dłuższych podróży w upalnym słońcu. Zmiana koloru szyb chroni nie tylko skórę pasażerów, ale także tapicerkę, zwłaszcza tę skórzaną: zapobiega jej blaknięciu i płowieniu. Ograniczenie przenikania promieni UV do wnętrza samochodu jest też zdrowe dla oczu - zwłaszcza dla wrażliwych oczu dzieci, które są bardziej podatne na szkodliwe działanie promieniowania ultrafioletowego. Przyciemnianie szyb samochodowych jest zabiegiem o stopniowalnym natężeniu - możliwa jest zmiana koloru nawet do 95%. Gdy dojdzie do stłuczki lub innego zdarzenia losowego, którego skutkiem będzie stłuczenie szyby, warstwa folii ograniczy rozpryskiwanie odłamków szkła do kabiny. Koszt przyciemniania szyb uzależniony jest od powierzchni szyb oraz stopnia przyciemniania.

Oklejanie szyb samochodowych ma liczne zalety, które docenią zarówno kierowcy, jak i pasażerowie .

Czas realizacji 1 dzień

350 PLN

już od

Cena

Przyciemnianie szyb nie tylko sprawia, że samochód wygląda bardziej stylowo, ale też pozwala ochronić jego wnętrze: zarówno przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz, jak i przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych na tapicerkę i inne elementy wnętrza kabiny. Oklejanie szyb daje Ci dobry styl i wygodę w jednym: będziesz pod wrażeniem tego, jak ten zabieg wpłynie na komfort jazdy Twój i wszystkich Twoich pasażerów.

 

Przyciemnianie szyb to zabieg, który wymaga dużej precyzji i staranności. Nie warto oszczędzać również na materiałach: nasza firma wykorzystuje wyłącznie folie od renomowanych dostawców, dzięki czemu efekt jest dokładnie taki, na jakim Ci zależy - i utrzymuje się przez długi czas, bez względu na warunki atmosferyczne. 

ŚCIEMA │ przyciemnianie szyb samochodowych

pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

pracownia@pikselrypin.pl

+48 54 421 91 52

PIKSEL - pracownia reklamy │ 87-500 Rypin, ul. Piłsudskiego 71B │ NIP: 892-149-08-07 │ REGON: 525400701